|
|
 |
DansNår du har lyst til å svinge deg litt, anbefaler vi først og fremst dansetilbudet på stedets hoteller. I Bergo Hotels dansebar Jegersalen kommer du tett på musikken. I nattklubben på Radisson SAS Resort finner du stedets lengste bardisk og største dansegulv.
Koselig, intim bar og danserestaurant i u-etasjen på Bergo Hotel. Levende musikk i weekenden i store deler av året. Dansebaren ligger i tilknytning til koselige salonger.
Vil du følge med på hvem som spiller i Jegersalen, eller hvilke andre happenings som tilbys der, anbefaler vi deg å kikke innom stedets egne nettsider.Les mer | |
Dansebar med stort dansegulv og en av Norges lengste bardisker!
Dansebaren/Nattklubben i underetasjen på Radisson Blu har plass til over 400 mennesker, stort dansegulv og showscene med levende musikk, underholdning og dans store deler av året.
Les mer | |
.
 |
|
|